Adres: PSP Brzeźnica   Brzeźnica 9   KOZIENICE 26-900        tel: fax: (48) 624-71-22
         lokalizacja GPS  N 51st 33' 24"  E 021st 37'25"    pspbrzeznica@o2.pl 
MENU:
AKTUALNOŚCI INFO dla RODZICÓW OFERTA SZKOLNA NASZE MEDIA ARCHIWUM lata 2002-2012
O szkole
historia
kadra
absolwenci
osiągnięcia


dokumenty szkolne

dokumenty 
publikacje nauczycieli
wykaz podręczników
i programów


Co w szkole

BABOLA kabaret
BINGO  gazetka
TKPZ klub turystyczny

Gdzie jesteśmy

lokalizacja

informacje o Kozienicach

19.10.2013 - gminna minipiłka ręczna u nas,
 a wygrana dla nas

"Jak co roku, w październiku, w naszej szkole odbyły się mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Na rozgrywki chłopców przyjechały szkoły z:  Janikowa, Nowej Wsi, Ryczywołu, Stanisławic, Kozienic PSP nr1 i PSP nr3 oraz Brzeźnicy. Chłopcy nie zdołali awansować z grupy. Na mistrzostwa dziewcząt stawiło się sześć szkół: PSP w Janikowie, PSP nr 3 W Kozienicach, PSP w Stanisławicach, PSP nr 1 w Kozienicach, PSP w Ryczywole i oczywiście nasze dziewczęta, czyli PSP w Brzeźnicy. Rozlosowano dwie grupy, w których każdy grał z każdym. Następnie z grupy wychodziły dwa zespoły i grały „na krzyż”  z zespołami z drugiej grupy.

Zwycięzcą w grupie A zostały dziewczęta z Janikowa, drugą lokatę zajęły dziewczęta z PSP nr 3 w Kozienicach. W grupie B pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z PSP nr 1 w Kozienicach, a drugie nasze uczennice. Do finału po pokonaniu szkoły w Janikowie (2:6) awansowała PSP w Brzeźnicy oraz PSP nr 1 po zwycięstwie nad PSP nr3. Tak więc w finale nasze dziewczęta ponownie miały zagrać z PSP nr 1 w Kozienicach.  W meczu grupowym przegrały z tym zespołem (3:8). 

Mecz finałowy w niczym nie przypominał grupowego, nasze uczennice już rozegrane i pełne ambicji zdołały pokonać rywala i mecz zakończył się zwycięstwem PSP w Brzeźnicy (7:4). 

Gratulacje dla naszych dziewcząt! 

Mecz o trzecie miejsce wygrały dziewczęta z PSP nr 3 w Kozienicach pokonując PSP w Janikowie 7:3."

relacja p.Małgorzata Witkowska-Wit