Absolwenci PSP Brzeźnica

Roczniki, które ukończyły PSP (wcześniej SP) Brzeźnica uczęszczając do nowego budynku szkoły przynajmniej 1 rok, czyli:

(naciśnij przycisk po prawej stronie odpowiedniego rocznika)

83/84 84/85  85/86 86/87  87/88  88/89 89/90 
90/91 91/92 92/93  93/94  94/95 95/96  96/97 
97/98 98/99 99/00  00/01 01/02 02/03 03/04
04/05  05/06 06/07  07/08  08/09  09/10  10/11
11/12 12/13 13/14 14/15 15/16

szukasz konkretnej osoby?? tu masz listę alfabetyczną absolwentów od czerwca 84

Nazwisko  Imię  i  rocznik ( link do klasy )
Adamczyk Ludwika  2006
Ambroziak   Sebastian  2014
Amerek Agnieszka 1998 Alicja 1999 Angelika 1996 Damian 2005  Dominik 2011  Jarosław 1987 Karol 2007  Łukasz 2009    Marcin 1995  Patrycja 2009   Renata 1990 Tomasz 2001  
Atrasik Iwona 1991 Krystyna 1988 Tadeusz 1992
Babula Ilona 2005 Karolina 2006
Bachanek Ewelina  2001  Michał  1999  Patrycja 2007  Renata  1985  
Banasik Arkadiusz  1994  Artur  1995  Edyta  1997
Banaszek Bożena  1985      Krzysztof  1990      Mateusz 2012      Aleksandra 2013  Jakub 2014  
Bartmańska/i Maja  1989  Paweł  1991
Bartosiewicz Artur  1993  Jarosław  2000  Katarzyna  1988  Piotr  1986 Paulina 2006   Robert  1995  Tomasz 2002   Adrian   2013
Baryłka Maciej  1994  Maja  2002  Monika  1991  Tomasz  1995
Basaj Agnieszka  1989  Krzysztof  2003
Basiewicz Monika  1996  Rafał  1993
Bernaś  Monika  2000  Sylwia  2000
Bocian Adrian  2000  Daniel  1999  Jakub  2008  Radosław  2001
Bogacki Arkadiusz  1990  Cezary  1999  Łukasz  1998  Sylwester  1991  Wojciech 2000
Bomba Aleksandra  1998  Katarzyna  1999
Borecka Izabela  1999  Weronika  1999
Brzozowska Grażyna  1984
Bujała Aneta  1990  Dorota  1992
Chałas Damian  2005  Przemysław 2003    Karolina  2014
Cichosz Grzegorz  2002  Sylwia  2006
Cieślak Magdalena  2008   Marlena  2005  Mateusz 2004     Paweł 2009        
Cieślik Joanna  2000  Wioletta  1990
Cytryńska Weronika  2008
Czajkowski Karol  2002  Paweł  2003
Deszczka Aleksandra  2005  Bartosz 2006
Drachal Edyta  2000  Karolina  2004  Marcin  1993  Sławomir  1996
Dzik Agnieszka  1991  Jolanta 1997         
Dziosa Beata  2002   Ewa  2010   Przemysław  2004 
Dziuba Adam  2001  Ewelina  2002  Rafał  2008
Fałek Anna  1985  Jakub  2003  Michał 2006  Monika  1990   Patrycja 2009     Robert  1986  Karol 2007
Frączek Kamil  2013
Furga Adam   2015   Mateusz   2012
Gajda  Aleksandra  2015     Danuta  1988  Jarosław  1994  Sławomir 1990    Patrycja  2013
Galarek Dawid  2003  Joanna  1990  Kinga  2004
Gębczyk Agnieszka  1996  Małgorzata  1999  Renata  1997  Szymon  2000
Giziewicz Agnieszka  2000  Magdalena  2000  
Głowacka Monika 2006
Głuszek Anna  2008  Rafał  2007
Gniwek  Angelika  2005  Artur  1990  Kamil  2011    Łukasz  2001  Magdalena/Zuzanna 2000    Mariusz 2009     
Gola Dorota  1984
Granowicz Katarzyna  1999  Sylwia  1995  
Gregorczyk Arkadiusz  1990  Izabela  1995   Rafał  1991     Paulina  2016        
Grudzień Anna  1988  Grzegorz  1998  Izabela  1993  Jarosław  1999  Magdalena  1994  Monika  1995  Sławomir  2001  Tomasz  1990  Wojciech  1986
Gryszko    Patryk  2011     Klaudia  2016
Grządka Hubert  1992  Karolina  1994
Grządziela Aneta  1997  Hubert  1991  Milena  2004
Grzędzicka Renata  1985
Guzek Agnieszka  1991  Jarosław  1992  Łukasz  1999
Hinc  Aleksandra  2010
Jakubowski  Mikołaj    2015
Jaroszewska/i Anna  1999  Małgorzata  1990  Krzysztof  1991  Robert  1989
Jasek Dorian  2003  Paulina  2005
Jędryszek Adam  1996 Bożena   1988  Damian  2008  Danuta  1989  Emil  2003  Iwona  1998  Jan  1986  Marcin  1999  Paweł  1995   Sylwia  2011
Jońska/i Edyta  1999  Michał  2000  Paulina 2007
Kaczkowska/i Agata  2000  Agnieszka  2000  Anna  1999  Jadwiga  1997  Justyna  2001
Kamil  2011    Konrad  2003  Krzysztof  2004   Martyna  1999  Monika  1994     Marcin  1994  Mariusz  1995  Paweł Roman 1989  Renata  1984 Renata  1995  Sylwia 2009    
Kalinka     Aneta 2009           Grzegorz  2004
Karsznia Krzysztof  1997  Paweł  1993  Robert  2005
Kęska Dariusz  1999  Marcin  1996
Kielich Ewa  1993  Dominika 2011    Joanna  1985  Leszek  1986  Marcin  1996  Mariola  1986
Kociołek Anita  2004  Dominika  2008  Mariusz  1999  Rafał  2001
Kocyk  Gabriel  2016
Kominek Natalia   2013
Konecki Marcin  1993  Jakub  1995
Kopera   Łukasz 2010   Kamil 2006
Koprowska/i Adrianna 2006  Jakub  2007
Kowalczyk    Agnieszka  2011      Dariusz  1989  Iwona  1991  Sławomir  1988
Kowalik Andrzej  1990  Kamil  2000  Mariusz  1998  Marzena  1987
Krakowiak Artur 1995  Damian  2004  Edyta  1993  Ewa  1986  Kamila  1996  Kinga  2007   Klaudia 2004  Konrad 2006   Oktawia 2007
Krawczyk Marta 2011   Klaudia 2012
Król Sławomir  1984
Kryczka Renata  1990
Krześniak Adrian  1999  Anna  1998  Karolina  2005  Łukasz  1998  Monika 1999    Zuzanna  2015   
Kultys Łukasz  1997  Rafał  1993  Tomasz  1999
Kurek  Artur 2014
Kuty Igor  2001  Jan  2004   Karolina 2013 
Kutyła Izabela  2003  Krzysztof 2010  Sebastian 2006  Sławomir  1985  Zdzisław  1988
Lach Monika  1999  Wioletta  1995
Lenarcik Alina  1986  Anna  1997  Jacek  1984   Jarosław  1988    Jarosław  1989  Katarzyna  1993
Lenarczyk     Damian 2009     Dariusz 1984  Katarzyna 2007  Marek  1991  
Leszczyńska/i Klaudyna 2003  Marek 2007
Łukasiewicz  Edyta 1984  Edyta  1990  Jarosław  1989 Monika   1988
Maćkula Krzysztof  1995   Magdalena 2009    Marek  1997
Maj Dawid  2004  Natalia  2002
Makuch Anna  1992  Jan  1990  Mirosław  1988
Michalak  Marcin  2016
Milcuszek Daniel  1993  Kinga 2006
Miłosz Marek  1989  Sławomir  1996
Mirka Marcin  1992  Mariusz  1995  Paweł  1988
Misztal Agnieszka  1995  Kamil  2000  Łukasz  1996
Miturski Michał  2000
Mizak Karol  2008
Molenda Ilona  1999  Katarzyna 2008  Monika  2000
Niedzielska Edyta  2003
Nocuń Agnieszka  1993 Julita   2000  Małgorzata  1990
Nowak Beata  1986  Iwona  1998 Izabela  2002  Jacek  1987  Mariola  1990  Radosław  2003  Sławomir  1999
Ochocka Agnieszka  1990  Małgorzata  1992
Olechno Adrian 2006
Ostrowska Agnieszka 1996    Ewelina  1998  Ilona  2004 Joanna  2000  Renata  2000  Sylwia  1999
Pachocka Anna  1990
Pajączek Katarzyna  1989
Pająk Agnieszka  1995  Daniel  1999  Danuta  1985  Dorota  1999  Mikołaj 2015   Paweł  2005
Paruch Magdalena  1986  Wojciech  1988
Pawelec Edyta  2000  Karolina  2004  Mariusz  2000
Pawełek Grzegorz  1984
Pawlik  Ksawier  2016
Piekarska/i Agnieszka  1987  Anna  2004    Cezary  1994  Dawid  2002 Michał 2008  Paulina  2001
Płachta  Zofia  1984
Połeć Kinga  2001  Magdalena  1998  Paulina  2001
Ponenta Sandra  2013
Prawda Dariusz  1990  Dorota  1986  Magdalena  2015   Paweł  1992   Wioleta 2013      
Prędyś  Barbara  1984
Procki Dominik  2001  Przemysław  2003
Przybysz  Grażyna  1984  Grzegorz  1986
Pyc Jacek  1987    Jarosław  1989    Kalina  2016   
Rafa Elżbieta  1985  Jolanta  1997  Wojciech  1991
Rodzoch Anna  1997  Monika  1996  
Rucińska Kinga   2010
Rutkowska Anna  1987  Monika  1989
Rybak Robert 1987  Rafał  1989  Sylwester  1984
Sadownik  Dominika  2010   Dagmara 2006
Sadurek Iwona 2002  Jarosław  1992
Sankowska Beata  1987  Elżbieta  1989  Joanna  1986
Sapijaszka Beata  1995  Paweł  1992
Serwatka Marta  1984  Tomasz 2007
Sępka Agnieszka  1990  Edyta  1999  Marcin  1994  Monika  1992 Natalia 2006
Skierniewska Anna  1993   Dorota   1995  Marzena  1985  
Sokołek Katarzyna  1999  Przemysław  1992
Spytek Agnieszka  1997  Aneta  1995  Elżbieta  1996  Ewelina  2000  Ilona 2006  Mariusz  1989  Monika  1999 
Starzyk Małgorzata 2011  Katarzyna  2013   Klaudia 2014      
Staszek Czesław  1986  Michał  2010  Patrycja  2008  Zofia  1985     Maciej 2012       
Syroka Karol  1995  Katarzyna  2001  Krystyna  1984  Michalina  1999
Szcześniak Bogumiła  2001
Szczypiór Danuta  1987
Szewc Adam  1996  Daria  2004  Justyna  2000  Marek  1988     Mariusz  1999    Daniel 2012   
Szlachcic Agnieszka  1999  Karolina  2003  Natalia  2005
Szostak Cezary  1997  Magdalena  1999
Śmietanka   Adam 2010  Ewelina  1999  Joanna  1993  Justyna  2000  Kornelia  1999    Marcin 2009 Robert  1994   Tomasz  1984      Piotr 2012  
Tęcza Aneta  2004  Eliza  1997  Paulina  2003  Renata  1999
Trzciński  Krzysztof  2016
Warok Dagmara   2002  Gerard  2014
Wałęka Jarosław  1997  Karol  2010  Małgorzata  1984  Mariusz  1985
Warmiak    Paweł  2009   Paulina  2014
Węsek Klaudia  2016
Wiączek Agnieszka  1990  Katarzyna  1986  Tomasz  1985
Wiraszka Jakub  1998  Katarzyna  1993  Michał  1986
Wit Mateusz 2006
Wnuk  Andrzej  1991  Joanna  1985  Małgorzata  1994
Wojtasik Agata  1996  Tomasz  1998  Wojciech  1995
Wolszczak Ewelina  1998  Jacek  1987  Karolina  1999  Tomasz  1992
Woś Ewa  1994  Katarzyna  1997  Przemysław  1992  Rafał  1990
Woźniak   Patryk  2010
Woźniczka   Maciej 2009    Jakub 2012    
Wójcik Anna  1989  Aleksandra  2010  Paulina  2011   Renata  1990  Sławomir  1999
Wrona Grzegorz  1984  Karol  2005  Małgorzata  1992 Mateusz 2008  Milena  2004  Paulina  2004
Wróbel Michał  2011    Ilona  2014
Zalewski Dawid  2013
Zielony  Agnieszka  1995  Anna  1994  Katarzyna  2004  Krzysztof  1999
Żak Edyta  2000  Izabela  1999  Katarzyna  1989  Lidia  1995  Małgorzata  1998  Marcin  1994  Marek  1992  Radosław  2000  Sebastian  1997

powrót na stronę główną