Adres: PSP Brzeźnica  Brzeźnica 9 Kozienice 26-900  tel: fax:(48) 624-71-22
  lokalizacja GPS N 51st33'24''  E 021st 37'25"    pspbrzeznica@o2.pl  
MENU:
AKTUALNOŚCI INFO dla RODZICÓW OFERTA SZKOLNA NASZE MEDIA ARCHIWUM od 2002
o szkole

     
3.02.2018r.  Gminne zawody w minipiłkę dziewcząt

03.02.2018 odbyły się gminne zawody w minipiłkę siatkową dziewcząt. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: PSP nr 1 w Kozienicach - gospodarze, PSP nr 3 w Kozienicach, PSP Brzeźnica, PSP Janików oraz PSP Nowa Wieś. Rozegrano dziesięć pojedynków i do końca nie wiadomo było komu uda się zdobyć jaki medal.

Nasze dziewczyny popisały się świetnie rozegranym meczem z Nową Wsią, który zakończył się wynikiem 15:4 w pierwszym secie. W drugim było słabiej = przegrana 6:15, a trzeci set,  dający zwycięstwo Brzeźnicy zakończył się wynikiem 15:6. Potem mecz z Trójką. Tu niestety, Brzeźniczanki musiały uznać wyższość rywalek. W pierwszym secie przegrywały wynikiem 10:15, drugi set również nie był dla nich szczęśliwy. Wynik 8:15.

Przyszedł czas na mecz ze Szkołą z Janikowa. Dziewczyny walczyły dzielnie, jednak nie wszystko  poszło tak jak sobie zaplanowały  i mecz zakończył się dla nas przegraną w dwu setach. Pierwszy 11:15, drugi 12:15. Było bardzo blisko wygranej!

Mecz z Gospodarzem Turnieju, PSP nr 1 w Kozienicach był dla naszych zawodniczek bardzo trudny. Dziewczyny z Kozienic mają bardzo duże doświadczenie, jednak nasza drużyna się nie podawała. Emocje do ostatniej chwili! Brzeźnica walczyła, niestety nie udało się pokonać Jedynki, ale rozegrały świetny mecz, pokazały że nie są tylko  „dostawcą punktów”! Ostateczne wyniki to: 9:15 oraz 8:15. W meczach przeciwniczek też nie zabrakło emocji. O końcowych  miejscach zdecydowały małe punkty. Klasyfikacja przedstawia się następująco: PIERWSZE MIEJSCE - PSP nr 1 w Kozienicach DRUGIE MIEJSCE - PSP Janików TRZECIE MIEJSCE - PSP nr 3 w Kozienicach CZWARTE MIEJACE - PSP Brzeźnica PIĄTE MIEJSCE - PSP Nowa Wieś

Wszystkie dziewczyny rozegrały świetne zawody i zdobyły nowe doświadczenie! Mimo, że nie udało się Brzeźnicy uplasować na podium, to i tak uśmiechy zawitały na twarzach zawodniczek!

relacja Wiktoria Uzdowska

       
     
        
  
 

     

       


   


 

           
  
powrót na stronę główną

  historia
  kadra
  absolwenci
  osiągnięcia
dokumenty szkolne
  dokumenty
  publikacje
  wykaz podręczników
co w szkole
  BABOLA kabaret
  BINGO gazetka
  TKPZ klub turystyczny
  REKRUTACJA
  gdzie jesteśmy
przydatne linki:
  MEN
  strona o Kozienicach
  Kozienickie OKO
  Gmina Kozienice
  Kronika Kozienicka
  Ogród Jordanowski
  Dom Kultury
  akty prawne