Adres: PSP Brzeźnica  Brzeźnica 9 Kozienice 26-900  tel: fax:(48) 624-71-22
AKTUALNOŚCI INFO dla RODZICÓW OFERTA SZKOLNA NASZE MEDIA ARCHIWUM od 2002
o szkole

12.01.2019r.  Gminna piłka siatkowa dziewcząt
klasy starsze

Dnia 12 stycznia uczennice klasy ósmej i siódmej wzięły udział w międzyszkolnym turnieju piłki siatkowej. Gospodarzem była PSP nr 4 w Kozienicach. Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Szewc, Wiktoria Uzdowska, Karolina Warmiak, Martyna Kominek, Klaudia Amerek, Joanna Lenarczyk oraz Karolina Kowalczyk i Patrycja Jaroszewska.
Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy drużyną z Kozienic a Brzeźnicą. Gospodarze były zdecydowanym faworytem do zwycięstwa tego pojedynku, ale nasze dziewczyny podeszły do meczu skupione, zdeterminowane oraz miały ogromnę wolę walki. Mimo to nie udało się pokonać Kozieniczanek, wyniki 25:16 w pierwszym secie oraz 25:15 w drugim. Bardzo dobrymi zagrywkami popisały się Martyna i Karolina, które trenują siatkówkę w klubie Joker. Efekty ich pracy i treningów widać było na boisku. Pomimo przegranej uśmiech nie zniknął z twarzy naszych zawodniczek, ponieważ walczyły do samego końca, nie dając się pokonać tak łatwo!
Kolejny mecz nasze dziewczęta rozgrywały z zawodniczkami ze szkoły w Janikowie. Pojedynek ten był zdecydowanie łatwieszy. Już na początku Brzeźnica zdobyła prowadzenie, kończąc pierwszy set wygraną 25:16. W drugim secie nie było niespodzianek, Brzeźnica spokojnie rozgrywała piłkę, układając przemyślane i skuteczne akcje. Każda walczyła o punkty,współpraca i opanowanie doprowadziło nas do zwycięstwa w kolejnym secie z wynikiem 25:14.
Ostatnie spotkanie rozgrywane pomiędzy PSP nr 4 a szkołą z Janikowa, zakończyło się dość łatwym zwycięstwem Gospodarzy  z wynikami 25:12 i 25:8