17.12.2020r.  Jasełka
w zerówce i w przedszkolu

 

Najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych w Brzeźnicy w dniu 17.12.2020 przedstawiły śpiewająco jasełka pt. “Świeć gwiazdeczko”. W taki właśnie sposób wyraziły wielką radość z Narodzenia Pana Jezusa, który przyszedł na świat w betlejemskiej stajence. Maryja owinęła Go w pieluszkę i położyła w żłóbku na sianie. Dzisiaj dzieci zaprosiły Maryję, Józefa i Dzieciątko na wygodną i pięknie nakrytą kanapę w przedszkolu. 

Trzej królowie przynieśli dary, a dzieci ofiarowały swoje zabawki, którymi będzie mogło się bawić Dzieciątko, jak trochę podrośnie. Każde dziecko z przedszkola i “O” otrzymało figurkę małego Jezuska na sianku i wzięło do swojej rodziny, do swojego domu, aby tam zamieszkało. Zadaniem dzieci będzie zaopiekować się Dzieciątkiem, aby Mu było dobrze w naszych rodzinach. Święta Rodzina niech uczyni nasze rodziny szczęśliwymi, obdarzy upragnionym zdrowiem i prawdziwą radością.

Na spotkaniu był obecny Pan Dyrektor, który złożył życzenia i podzielił się opłatkiem z najmłodszymi uczestnikami, a także opiekunkami.                                 ALJ


       
           
           
                     
              
         
zdjęcia Pani Patrycji
       
       
           

  
  
powrót na stronę główną